Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά ορεινός αγώνας στην Κεφαλονιά
Αυτό είναι το τρέιλερ για το “Μονοπάτι του Ανέμου” [βίντεο]
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2018/01/monopati-anemou-2017-43-2.jpg)
Αθλητισμός
29/01/2018 | 12:42
Ο πολιτιστικός Σύλλογος «Αγκώνας» και η Τοπική Κοινότητα Αγκώνα, η ΠΕ Κεφαλληνίας, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Δρομέων Κεφαλονιάς και την ΚΕΔΗΚΕ προκηρύσσει τον 3ο Ορεινό Αγώνα «trail» Β. Κεφαλονιάς με τίτλο το «Το Μονοπάτι του Ανέμου». Η τελική διαδρομή θα είναι οριστικά 10κμ καθώς θα υπάρξει μια ελαφρά διαφοροποίηση της διαδρομής και για φέτος τουλάχιστον δεν προβλέπεται μεγαλύτερη διαδρομή.
Το τρέιλερ είναι του Γιάννη Πρασσίδη
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35