Η συνολική αξία του υποέργου: «Λειτουργική Αποκατάσταση – Ασφάλεια επαρχιακής οδού (περιοχή «Χάρακας» στην Κεφαλονιά), ειναι προϋπολογισμού 6.980.000 ευρώ.
Ο Σπύρου υπέγραψε την δημοπράτηση του υποέργου στο «Χάρακα»
Πολιτική
20/01/2012 | 16:46
Ο Περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων, Σπυρίδων Σπύρου, υπέγραψε την προέγκριση υπογραφής σύμβασης για το υποέργο: «Αναβάθμιση εγκατάστασης επεξεργασίας λυμάτων Μπενιτσών (πρώην Δήμου Αχιλλείων), της πράξης: «Αποχέτευση λυμάτων Περάματος – Τσάκι Μπενιτσών».
Το έργο έχει συνολικό προϋπολογισμό 1.206.692 ευρώ με Φ.Π.Α.
Επίσης, ο Περιφερειάρχης υπέγραψε την προέγκριση δημοπράτησης του υποέργου: «Λειτουργική Αποκατάσταση – Ασφάλεια επαρχιακής οδού (περιοχή «Χάρακας» στην Κεφαλονιά), συνολικού προϋπολογισμού 6.980.000 ευρώ. The father an essay about time called pedro who was a master matador
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35