Ο Μαύρος ο «Θεός» στο κλειστό με τα παιδιά του ΑΣΚ!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2018/05/20180526_140628.jpg)
Αθλητισμός
29/05/2018 | 17:23
O Θωμάς Μαύρος, λατρεύτηκε ως «Θεός» από τους ποδοσφαιρικούς οπαδούς, δεν παύει ωστόσο να προκαλεί δέος η παρουσία του και να είναι εξαιρετικά αγαπητός και στους … μπασκετικούς!
Ο ζωντανός θρύλος του Ελληνικού Ποδοσφαίρου, ο οποίος βρέθηκε στο νησί μας για την παρουσίαση της αυτοβιογραφίας του “Ποιος, Ποιος, Ποιος, ο Μαύρος «Ο ΘΕΟΣ» “ βρέθηκε στο κλειστό «Αντώνης Τρίτσης» και συνοδευόμενος από τον πρόεδρο της ΚΕΔΗΚΕ Αγγελο Κωνσταντάκη, έκανε «έκπληξη» στους μικρούς αθλητές του ΑΣΚ!
Μάλιστα, ο Θωμάς Μαύρος, εκτός από το ότι φωτογραφήθηκε με τα παιδιά, τους μίλησε για το πώς το ταλέντο σε συνδυασμό με την σκληρή δουλειά να κάνουν έναν αθλητή να ξεχωρίσει!
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35