Στη Α’ τοπική ο Παγκεφαλληνιακός και το γιορτάζει με…. γουρουνόπουλο στα κάρβουνα
Χτύπησε άνοδο ο Παγκεφαλληνιακός
Αθλητισμός
14/03/2011 | 02:16
Τρελά πανηγύρια στο Πάγκεφαλληνιάκο. Ο πρόεδρος και η διοίκηση της ομάδας θέλοντας να ευχαριστήσει την ομάδα και το προπονητή Νίκο Βουτσινά, μετά το ισόπαλο 1-1 με τον Οδυσσέα Ιθάκης και την άνοδο στης Α τοπική κατηγορία ποδοσφαίρου, έβγαλε την ομάδα «πρώτο τραπέζι πιστά» στο γνωστό εστιατόριο ‘’Vista-mare’’ στον Αγκώνα. Και όπως μαθαίνουμε το μενού έχει γουρουνόπουλο στα κάρβουνα.
Ε ρε γλέντια… Trackrecord also continues to work when you’ve https://celltrackingapps.com best cell phone tracker left your computer
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35