Πρωινό «τσεκ-απ» σε δύο από τα έργα του Δήμου στην περιοχή, το Ενυδρείο Ληξουρίου και το δημοτικό σχολείο «Θουκυδίδης Βαλεντής».
ΤΩΡΑ: Στο Ληξούρι ο Παρίσης – «τσεκ- απ» στα έργα της περιοχής
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/02/an8-2.jpg)
Κοινωνία
22/02/2016 | 10:40
Στο Ληξούρι βρίσκεται σήμερα από το πρωί ο Δήμαρχος Κεφαλλονιάς Αλέξανδρος Παρίσης, ο οποίος συνοδευόμενος από τον Αντιδήμαρχο Παλικής Αλέξανδρο Μοσχονά, τον Αντιπρόεδρο της ΚΕΔΗΚΕ Γιώργο Κατσιβέλη και τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Ληξουρίου Δημήτρη Μαρκέτο έκανε «τσεκ-απ» σε δύο από τα έργα του Δήμου στην περιοχή, το Ενυδρείο Ληξουρίου και το δημοτικό σχολείο «Θουκυδίδης Βαλεντής».
ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35