Η Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Λυκείου Ελληνίδων Παραρτήματος Αργοστολίου σας προσκαλούν στην εκδήλωση για το κόψιμο της πίτας στο κέντρο «ΑΘΗΝΑ» .
Το Λύκειο Ελληνίδων κόβει την Πίτα του
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2015/05/lukeio_ellhnidwn29.jpg)
Κοινωνία
04/02/2016 | 18:00
Η Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Λυκείου Ελληνίδων Παραρτήματος Αργοστολίου σας προσκαλούν στην εκδήλωση για το κόψιμο της πίτας στο κέντρο «ΑΘΗΝΑ» στα Κοκύλια την Κυριακή 7 Φεβρουαρίου και ώρα 6:30 μ.μ. Η εκδήλωση θα πλαισιωθεί με καλλιτεχνικό πρόγραμμα. Θα παρατεθεί τσάι με πλούσια παραδοσιακά γλυκίσματα.
Η παρουσία σας θα είναι τιμητική.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΕΥΡΩΠΗ ΜΟΣΧΟΝΑ-ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΜΑΓΟΥΛΑ
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35