Του έδωσε συγχαρητήρια για την επανεκλογή του για άλλα 5 χρόνια στον Δημαρχιακό θώκο
Τον Δήμαρχο Αλ.Παρίση επισκέφθηκε η Λία Μεταξά
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/05/lia2.jpg)
Πολιτική
28/05/2014 | 13:15
Επίσκεψη στο Δημαρχείο δέχθηκε ο Δήμαρχος Κεφαλονιάς Αλέξανδρος Παρίσης την Τρίτη το απόγευμα από την ιδιοκτήτρια του ξενοδοχείου Μεντιτερανέ κ. Λία Μεταξά. Την κ. Λία Μεταξά συνόδευαν ο Δ/ντής του ξενοδοχείου κ. Θόδωρος Πατούλιας και η κ. Ασπασία Σταμένη, οι οποίοι έδωσαν συγχαρητήρια στον Δήμαρχο για την επανεκλογή του για άλλα 5 χρόνια στον Δημαρχιακό θώκο. Είναι άλλωστε σε όλους γνωστή η παλιά και βαθιά φιλία που συνδέει τον Αλέξανδρο Παρίση με την κ. Λία Μετάξα.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35