Να μας κρίνουν για το έργο μας, δεν κάνω εμπόριο ελπίδων
Συνέντευξη Σπύρου στο Αθηναϊκό Πρακτορείο Ειδήσεων
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/02/spurou1.jpg)
Πολιτική
08/05/2014 | 12:55
«Να μας κρίνουν για το έργο μας, δεν κάνω εμπόριο ελπίδων», τόνισε ο νυν και υποψήφιος περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων, Σπύρος Σπύρου, στη διαδικτυακή τηλεόραση του ΑΠΕ-ΜΠΕ, ζητώντας την ανανέωση της εμπιστοσύνης στο πρόσωπό του για να συνεχίσει το έργο που ξεκίνησε το 2011.
Δηλώνει πως όραμά του είναι να γίνει η Περιφέρεια Ιονίων Νήσων Περιφέρεια με βιώσιμη, ισόρροπη, ανταγωνιστική ανάπτυξη και να παραμείνει ελκυστικός προορισμός, κυρίως στον τουρισμό.
https://www.youtube.com/watch?v=YMCvi2R_wok&feature=youtu.be
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35