Η Δημοτική Φιλαρμονική Λειβαθούς «Χαρίλαος Χωραφάς» κατόπιν προσκλήσεως , θα συμμετάσχει στις εορταστικές εκδηλώσεις εν όψει της 28ης Οκτωβρίου στο Δήμο Ελληνικού- Αργυρούπολης .
Στην Αργυρούπολη η φιλαρμονική Λειβαθους
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2015/12/filarmonikh_leivathous.png)
Πολιτισμός
27/10/2016 | 11:44
Η Δημοτική Φιλαρμονική Λειβαθούς «Χαρίλαος Χωραφάς» κατόπιν προσκλήσεως , θα συμμετάσχει στις εορταστικές εκδηλώσεις εν όψει της 28ης Οκτωβρίου στο Δήμο Ελληνικού- Αργυρούπολης .
Η συμμετοχή αυτή είναι χαρά και τιμή για εμάς να εκπροσωπηθεί το Νησί μας και ο Δήμος μας σε έναν Δήμο όπως του Ελληνικού- Αργυρούπολης ο οποίος διαθέτει έντονο το Κεφαλλονίτικο στοιχείο και αντιπροσωπεύεται από τον συμπατριώτη μας Δήμαρχο κ. Γιάννη Κωνσταντάτο.
Η Φιλαρμονική μας με Αρχιμουσικό τον κον Γρηγόρη Βαγγελάτο θα παρελάσει και θα παιανίσει επετειακά εμβατήρια.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35