Τελευταίο Σαββατοκύριακο του Ιανουαρίου και τα ματς τρέχουν…Μας τα γύρισε σήμερα ο καιρός…Πάρτε αδιάβροχο και ..στα γήπεδα! Πάμε να δούμε τους αγώνες της Α’ κατηγορίας όπως έχουν διαμορφωθεί, στα πλαίσια της 13ης Αγωνιστικής. Σήμερα τις 3 το μεσημέρι, στο γήπεδο της ΕΠΣΚΙ, αγωνίζονται Ομαλά-Πρόννοι. Αύριο, στην Ιθάκη, τις 11 το πρωί έχουμε τον αγώνα Οδυσσέας – ΑΟΚΙ, ενώ λίγο αργότερα το μεσημέρι (3 μ.μ.) στο Αργοστόλι ο Παγκεφαλληνιακός υποδέχεται τα Διλινάτα. Στην Β’ κατηγορία σήμερα τις 3 το μεσημέρι έχουμε των αγώνα Φωκάτα-Ηρακλής, στο γήπεδο των Κεραμειών. Αύριο, τις 11 το πρωί και στο γήπεδο Αγ. Αντωνίου (Ληξούρι), ο Παλληξουριακός υποδέχεται την Πρόοδο Ιθάκης, ενώ τις 3 το μεσημέρι ο Πυλαριακός υποδέχεται την Σάμη, στο γήπεδο Μακρυωτικων.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)