Κοινή εμφάνιση μαζί με τον Σπύρο Σπαθή έδωσε αέρα νίκης. Δυναμώνει μέρα με τη μέρα το ψηφοδέλτιο στη Σάμη λένε τοπικοί παράγοντες.
Κίνηση ΜΑΤ του Παρίση στο Πυργί
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/05/spathis_parishs.jpg)
Πολιτική
09/05/2014 | 10:51
Δίπλα στον Αλέξανδρο Παρίση, στην μεγάλη μάχη που δίνει, βρίσκεται από την αρχή αυτής της προεκλογικής περιόδου ο Σπύρος Σπαθής. Ο Σπύρος είναι ένα από τα μεγάλα στηρίγματα στην ευρύτερη περιοχή της Σάμης και του Πυργίου και ασφαλώς με ένα τόσο δυνατό «όπλο» στην «φαρέτρα του», ο Παρίσης και η «ΙΣΧΥΡΗ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ» θα κάνουν πολύ καλύτερη εκλογή εκεί από το 2010…
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35