Το καφέ τους απολάμβανε, νωρίς νωρίς το πρωί, το επιτελείο της νίκης του Αλέξανδρου Παρίση.
Η ομάδα της «νίκης» στο Premier!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/05/parishs_zhsimatos.jpg)
Κοινωνία
27/05/2014 | 09:49
Το καφέ τους απολάμβανε, νωρίς νωρίς το πρωί, το επιτελείο της νίκης του Αλέξανδρου Παρίση. χαλαρός και άνετος ο δήμαρχος άκουγε με προσοχή τις εκτιμήσεις των αποτελεσμάτων από τον δικηγόρο Τάση Ζησιμάτο που από την αρχή αυτής της προσπάθειας ήταν διαρκώς στο πλευρό του.
Στη παρέα ήταν ο Σπύρος Ματιάτος καθώς και ο Άγγελος Μαρκέτος.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35