Λίγο πριν την καθιερωμένη παρέλαση έγινε στο Μνημείο του Νάπιερ η κατάθεση στεφάνων από την πολιτική και πολιτειακή ηγεσία του τόπου για την επέτειο της 25ης Μαρτίου
Η κατάθεση στεφάνων στο Μνημείο του Νάπιερ
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/03/25h-2016-37.jpg)
Κοινωνία
25/03/2016 | 18:11
Της Γιάννας Κουλουμπή
Λίγο πριν την καθιερωμένη παρέλαση στην κεντρική πλατεία Αργοστολίου, έγινε στο Μνημείο του Νάπιερ η κατάθεση στεφάνων από την πολιτική και πολιτειακή ηγεσία του τόπου για την επέτειο της 25ης Μαρτίου.
Στο τέλος οι μαθητές έψαλαν τον Εθνικό μας ύμνο.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35