Στα.. πράσα έπιασε ο φωτογραφικός φακός τον Πρόεδρο
Τι διαβάζει ο Λούκας Νιφοράτος;
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2018/05/loukas-e1525329252749.jpg)
Life
03/05/2018 | 09:35
Στα.. πράσα έπιασε ο φωτογραφικός φακός τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Αργοστολίου να διαβάζει μια από τις σημαντικότερες γαλλικές εφημερίδες, την “LeFigaro”. Ποια είδηση όμως του τράβηξε την προσοχή και έσπευσε να την ξεφυλλίσει; Φυσικά δεν διαβάζει κάτι σχετικό με την Κεφαλλονιά, αλλά για τις ανάγκες της νέας παράστασης που ανεβάζει το Θεατρικό Εργαστήρι Σύγχρονης Τέχνης!
Ο «Ρινόκερος» του Ιονέσκο θα ανέβει από τις 4 μέχρι και τις 6 Μαΐου στον Κέφαλο σε σκηνοθεσία Πάνου Βαρδάκου.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35