Ο Ναυτικός Όμιλος Αργοστολίου, όπως κάθε χρόνο έδωσε στη δημοσιότητα τον απολογισμό αθλητικού έργου για το 2011. Σας ευχαριστούμε, είμαστε υπερήφανοι για εσας!!!
Συνολικά 95 μετάλλια έφερε το 2011 στο ΝΟΑ
10/01/2012 | 22:04

Ο Ναυτικός Όμιλος Αργοστολίου , όπως κάθε χρόνο σας διαβιβάζει τον ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ 2011  που παρουσιάσαμε εντός και εκτός Κεφαλονιάς  για το οποίο είμαστε υπερήφανοι και ευχαριστούμε τους αθλητές μας, τους προπονητές μας στην κολύμβηση ( Μωραϊτου Αλεξία, Κουνάδη Μαρία, Βαρτελάτο Μάκη) στην υδατοσφαίριση ( Κρητικό Δημήτρη ,Μαυραντζώτου Ελευθέριο) , στην κωπηλασία (Κουνάδη Ειρήνη), στην ιστιοπλοϊα ( Grew Jeremy) , στο καγιάκ ( Ντβούλιατ Σεργκέι), στην τεχνική κολύμβηση (Μύριλλο Ανδρέα) και τους χορηγούς μας   που συνέβαλαν ο καθένας με τον τρόπο του στην ανάπτυξη , πρόοδο και επιτυχία του Ομίλου μας.

Επίσης, ευχαριστούμε και συγχαίρουμε το επιτυχές έργο  της  Επιτροπής Υδατοσφαίρισης (Κοσμάτο Μάκη, Πανταζάτο Άγγελο, Τραυλό Ανδρέα) που μαζί με τη Διοίκηση του Ομίλου έφεραν το μεγαλύτερο αθλητικό τρόπαιο στο Νομό μας, καταξιώνοντας την  Κεφαλονιά  μας στο Πανελλήνιο , αλλά και στις παροικίες των απανταχού Κεφαλονιτών.

          Τέλος, ευχαριστούμε όλους όσους ασχολούνται εντός και εκτός Κεφαλονιάς με τα Μ.Μ.Ε. για τη συμπαράσταση και προβολή του Ομίλου  μας  ανιδιοτελώς.

          Με την ευκαιρία του παραπάνω δελτίου μας, επιθυμούμε να κάνουμε γνωστό στους φίλους μας , ότι για μας το κορυφαίο γεγονός για το 2011 στον αθλητισμό, είναι πράγματι η άνοδος της ομάδας μας στην Α1  Εθνική Κατηγορία.

          Διερωτώμεθα όμως,  το περσινό γεγονός που είμασταν στην Α2 Κατηγορία , γιατί δε θεωρήθηκε κορυφαίο αθλητικό γεγονός κι αυτό; ή οι τόσες άλλες επιτυχίες του Ομίλου μας με τα πανελλήνια μετάλλια κατ’ έτος  δεν αποτελούν κι αυτά κορυφαίο ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ στον τόπο μας;

Δε θέλουμε να συγκριθούμε με άλλα κορυφαία γεγονότα, διότι δεν είμαστε ούτε οι κατάλληλοι για να κρίνουμε στον πολιτισμό το κορυφαίο γεγονός, στις επιστήμες, στην τεχνολογία και ποιό επιτέλους έργο πνοής έγινε στην Κεφαλονιά  για να χαρακτηριστεί κορυφαίο γεγονός; 

Π.χ. Κατά παρελθόν , το 1999 γιατί δε χαρακτηρίστηκε τότε κορυφαίο γεγονός τα έγκαίνια του κολυμβητηρίου που αποτέλεσε κορυφαίο αθλητικό γεγονός και έργο του Ομίλου;  Επομένως,   δεχόμαστε  και ευχαριστούμε την αναγνώριση της κοινωνίας  μας, ότι το κορυφαίο αθλητικό γεγονός της Κεφαλονιάς μας  είναι η άνοδος της ομάδας μας στην Α1 Εθνική Κατηγορία  και δε δεχόμαστε να συγκρίνετε το έργο μας με τα αυτονόητα ( κατάρρευση γέφυρας) ή την υπουργοποίηση υπουργών και με ότι άλλο μπορεί να σκεφθεί ο καθένας στα καφενεία, γιατί υποβαθμίζεται σιγά- σιγά  αυτή η αθλητική επιτυχία όλων των εποχών.

          Το πρέπον επομένως είναι να χαρακτηρίζουμε “κορυφαίο γεγονός”  κάποιο επίτευγμα κατά κλάδο ώστε όλες οι δημιουργίες να τυγχάνουν επιβράβευση.

            ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ  που κατέκτησαν οι αθλητές- τριες μας κατά την  παραπάνω αθλητική περίοδο, κατά άθλημα και κατά Ομοσπονδία  στην οποία αποτελούμε επίσημα αναγνωρισμένο μέλος.

ΑΘΛΗΜΑ : ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ((ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ:  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 17/07/2011

Η ΟΜΑΔΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ του ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ κατέκτησε  τη  2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, η οποία της έδωσε το δικαίωμα της ανόδου στην  Α1 Εθνική Κατηγορία.

         

ΑΘΛΗΜΑ: ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ  (ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)

1. ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 19-20/03/2011

Καραντώνης Ανδρέας Κατηγ. ΠΠ Β’ ΘΕΣΗ  100μ. Επιφάνειας με χρόνο 53,27

                                    ΘΕΣΗ 200μ. Επιφάνειας με χρόνο 1,57,21

                                    ΘΕΣΗ 400μ. Επιφάνειας με χρόνο 4,09,45

Καραντώνη Βασιλική Κατηγ. ΠΚ Α’ ΘΕΣΗ 50μ. Επιφάνειας με χρόνο 21,60

                                    ΘΕΣΗ 100μ. Επιφάνειας με χρόνο 48,34

                                    ΘΕΣΗ 200μ. Επιφάνειας με χρόνο 1,49,79

Τσίκλη Νατάσα Κατηγ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1Η ΘΕΣΗ 400μ. Υποβρύχιο με χρόνο 3,18,68

                                    1Η ΘΕΣΗ 800μ. Υποβρύχιο με χρόνο 7,11,00

                                    3Η ΘΕΣΗ 50μ. Επιφάνειας με χρόνο 20,42

Μύριλλος Ανδρέας          Κατηγ. ΑΝΔΡΩΝ 4η θέση 50μ. Άπνοη με χρόνο 16,76

                                       5η θέση 50μ. Επιφάνειας με χρόνο 19,06

2. ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  OPEN 7-8/05/2011

Τσίκλη Αναστασία 1η θέση  800μ. Υποβρύχιο Γυναικών

Τσίκλη Αναστασία 2η θέση 100μ. Υποβρύχιο Γυναικών

 Βασιλική Καραντώνη, διαγωνιζόμενη με 18 συναθλήτριές της , αν και είναι ακόμη μικρή , κατέλαβε την θέση στα 100μ. Υποβρύχιο και τερμάτισε στην  τελική 8άδα του αγωνίσματος.

 

 

 

 

3.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 1-3/07/2011

 

Καραντώνη Βασιλική  κατηγορία Παγκορασίδων  Α’ :

50μ. Άπνοη  θέση με χρόνο 19,55 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ  (προηγ. 19,57)

100μ. Υ/Β    θέση  με χρόνο 45,36 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ(προηγ. 45,70)

50μ. Επιφάνειας  1η θέση με χρόνο 21,50

100μ. Επιφάνειας 2η θέση με χρόνο 48,06

Τσίκλη Νατάσα κατηγορία Γυναικών

800μ. Υ/Β 1η θέση με χρόνο 7,01,50  με διαφορά 2” από την κατάρριψη του Πανελλήνιου ρεκόρ

50μ. Επιφάνειας 2η θέση με χρόνο 19,80

Καραντώνης Ανδρέας κατηγορία Παμπαίδων Β’

50μ. Επιφάνεια    1η θέση με χρόνο 23,48

100μ. Επιφάνεια  1η θέση  με χρόνο 51,13

200μ. Επιφάνεια  1η θέση με χρόνο 1,53,04

400μ. Επιφάνεια  1η θέση με χρόνο 3,58,30

4. ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ  30/07- 03/08/2011

ΤΣΙΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6η θέση στις 20 αθλήτριες στα 800μ. Υποβρύχιο με χρόνο 6,59,32

6η θέση στις 25 αθλήτριες στα 4Χ100μ. Επιφάνειας με χρόνο 2,48,82

10η θέση στις 20 αθλήτριες στα 400μ. Υποβρύχιο με χρόνο 3,21,52

ΑΘΛΗΜΑ : ΚΑΝΟΕ- ΚΑΓΙΑΚ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΝΟΕ- ΚΑΓΙΑΚ)

1.  ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: 21ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κανόε- Καγιάκ Ήρεμων Νερών 8-10/07/2011.

Κ2(διπλό καγιάκ) 500μ. Παίδων

2η θέση  με τους Χιόνη Αλέξανδρο – Βαλεντή Σπύρο

Κ4 (τετραπλό καγιάκ ) 500μ. Κορασίδων

2η θέση με τις Μαρουδά Δάφνη- Δέρβου Ευαγγελία, Αλιβιζάτου Άννα- Μαρία,                        Γαλιατσάτου Ιωσηφίνα

Κ4 (τετραπλό καγιάκ ) 500μ. Κορασίδων

3η θέση με τις Κομπορόζου Αγγελική, Φωκά Ελευθερία, Λεγάτου Νεφέλη,

                 Ζαπάντη Ναυσικά

C1(μονό κανόε) 500μ. Εφήβων

3η θέση με τον Κατσιγιάννη Διονύση

Κ2(διπλό καγιάκ) 1000μ. Παίδων

3η θέση  με τους Χιόνη Αλέξανδρο – Βαλεντή Σπύρο

C1(μονό κανόε) 500μ. Παίδων

4η θέση με τον Κατσιγιάννη Διονύση

Κ1(μονό καγιάκ) 500Μ. Κορασίδων

4η θέση με την Μαρουδά Δάφνη

Κ4 (τετραπλό καγιάκ ) 500μ. Νεανίδων

4η θέση με τις Μαρουδά Δάφνη- Δέρβου Ευαγγελία, Αλιβιζάτου Άννα- Μαρία,                        Γαλιατσάτου Ιωσηφίνα

Κ4 (τετραπλό καγιάκ ) 500μ. Νεανίδων

5η θέση με τις  Κομπορόζου Αγγελική, Φωκά Ελευθερία, Λεγάτου Νεφέλη,

                 Ζαπάντη Ναυσικά

C1(μονό κανόε) 1000μ. Παίδων

5η θέση με τον Κατσιγιάννη Διονύση

Κ2(διπλό καγιάκ) 1000μ. Κορασίδων

5η θέση με τις  Δέρβου Ευαγγελία  – Γαλιατσάτου Ιωσηφίνα

Κ2(διπλό καγιάκ) 500μ. Κορασίδων

6η θέση με τις Λεγάτου Νεφέλη – Μαρουδά Δάφνη

Κ1(μονό καγιάκ) 500μ. Παίδων

7η θέση με τον Χιόνη Αλέξανδρο

Κ2(διπλό καγιάκ) 500μ. Κορασίδων

7η θέση με τις Αλιβιζάτου Άννα – Μαρία  – Γαλιαττάτου Ιωσηφίνα

Κ1(μονό καγιάκ) 500μ. Παίδων

8η θέση με τον Βαλεντή Σπύρο

Κ2(διπλό καγιάκ) 1000μ. Κορασίδων

8η θέση με τις Αλιβιζάτου Άννα – Μαρία  – Κομπορόζου Αγγελική

2.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: 15ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΚΑΝΟΕ- ΚΑΓΙΑΚ  6-7/08/2011

Κ4 (τετραπλό καγιάκ) 500μ. Παγκορασίδων

3η θέση με τις Σπυράτου Κατερίνα – Διακάτου Γερασιμούλα – Δέρβου Κατερίνα – Τσιούτσιου Σοφία

Κ4 (τετραπλό καγιάκ) 1000μ. Παγκορασίδων

3η θέση με τις Σπυράτου Κατερίνα – Διακάτου Γερασιμούλα – Δέρβου Κατερίνα – Τσιούτσιου Σοφία

ΑΘΛΗΜΑ : ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ)

1. ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ:  Α’ ΦΑΣΗ ΤΟΥ 77ου  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α-Γ/Ε-Ν    26/04-01/05/2011.

3η Πανελλήνια Νίκη στο αγώνισμα 1Χ (μονό σκίφ) Νεανίδων 2000μ. με την  Στελιανέση Ευτυχία.   

5η Πανελλήνια Θέση  στο αγώνισμα 1Χ (μονό σκίφ) Νεανίδων 2000μ. με την Λουϊζα Παπαντωνάτου.  

2.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ:  Β’ ΦΑΣΗ  77ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ  – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  22-24/07/2011

          2η θέση στο Μικρό Τελικό στο μικρό τελικό, δηλαδή, 8ος στην Ελλάδα με τον Πετεινάτο Αλέξη  στο αγώνισμα 1Χ (σκιφ  Παίδων)  2000μ.

 

 

 

 

3.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ:  6η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ

                   10-11/09/2011

Μεγάλος Τελικός

1η  Πανελλήνια Νίκη στο αγώνισμα  1Χ (μονό σκίφ) Παίδων 1999 Κουστουμπάρδης Χρήστος

2η Πανελλήνια Νίκη στο αγώνισμα   4Χ(τετραπλό σκιφ) Αρχαρίων Κορασίδων  με τις Παπαδάτου Αγγελική , Κουνάδη Μαρία, Μιχαλάτου Έλενα, Παπαντωνάτου Καλλιόπη

3η Πανελλήνια Νίκη στο αγώνισμα 1Χ (μονό σκιφ)  Κορασίδων 1999 με την Μενεγάτου Ρουμπίνα

5η Πανελλήνια Νίκη στο αγώνισμα  2Χ(διπλό σκίφ) Αρχαρίων Παίδων με τους Κουστουμπάρδη Κλέαρχο και Μητρόπουλο Νίκο.

8η Πανελλήνια Νίκη στο αγώνισμα  2Χ (διπλό σκιφ) Παίδων 1999 με τους Γασπαράτο Γεράσιμο και  Γκαβό Μανώλη

9η Πανελλήνια Νίκη στο αγώνισμα    2Χ (διπλό σκιφ) Παίδων 1999 με τους Καρούσο Ευάγγελο και Αθανασόπουλο Ανδρέα

9η θέση 1Χ (μονό σκιφ) Παίδων Αρχαρίων με τον Γριμπιλάκο – Ευγενίδη Χρήστο

Ο τελικός απολογισμός ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ  για το 2011 ανέρχεται σε:

18 ΧΡΥΣΑ,     28 ΑΡΓΥΡΑ  και   18 ΧΑΛΚΙΝΑ  ΜΕΤΑΛΙΑ ,   

δηλαδή 64 Πανελλήνια Μετάλλια.

       ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ  2011 ΣΕ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΘΛΗΜΑ : ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ :

1. ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ  2011Ναυτικός Όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ιωαννίνων  1-3 Απριλίου 2011.

Κουμαριώτης Άγγελος  Παίδων 50μ. Ελεύθερο  2ος στους 15 με χρόνο 27,28 

                                         50μ. Ύπτιο       2ος στους 5  με χρόνο 31,53

                                      100μ. Ύπτιο     3ος στους 6 με χρόνο 1,09,27

Λιγνός Γεράσιμος  Παίδων      100μ. Πεταλούδα 3ος στους 6 με χρόνο 1,11,83

                                      200μ. μικτή ατομ. 2ος στους 10 με χρόνο 2,37,26

Τσιούτσιος Αλέξανδρος  Παίδων 50μ. Πρόσθιο 2ος στους 6 με χρόνο 35,12

Δεληκωστοπούλου Γεωργία Παγκ Α’ 50μ. Ελεύθερο 2η στις 10 με χρόνο 30,92

                                              50μ. Ύπτιο 2η στις 8 με χρόνο 36,35

                                             100μ. Ύπτιο 3η στις 10 με χρόνο 1,18,92

                                             100μ. Ελεύθερο 3η στις 10 με χρόνο 1,08,97

2.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΕΤΗΣΙΟΙ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ  ΑΓΏΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  04-05 ΙΟΥΝΙΟΥ 2011

 

Αγόρια 8 ετών:

Μαραβέγιας Γεράσιμος   50μ. Ελεύθερο    1ος στους 40    με χρόνο 38,87

Μαραβέγιας Γεράσιμος   25 μ. Πεταλούδα 1ος στους 25 με χρόνο 20,18

2.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ   18-19/06/2011

 

Μαραβέγιας Γεράσιμος      50μ.    Ελεύθερο     1η θέση     με χρόνο 38,13

                                  50μ. Ύπτιο             1η θέση     με χρόνο 46,44

Βαγγελάτου Ευαγγελία      50μ. Πρόσθιο           1η θέση    με χρόνο  54,90

                                  50μ. Ύπτιο               2η θέση   με χρόνο  47,30      

 3.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ:   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 10-11-12 ΕΤΩΝ  ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  25-26/06/2011

 

Καμπουράκη Χριστίνα 50μ. Πρόσθιο 2η θέση με χρόνο 44,22

3.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ  Καλαμάτα 2-3/07/2011.

Κουμαριώτης Άγγελος ( Κατηγορία Παίδων)

50μ. Ελεύθερο 1ος στους 11 με χρόνο 27,03

50μ. Ύπτιο 2ος στους 5 με χρόνο 31,91

Τσιούτσιος Αλέξανδρος  (Κατηγορία Παίδων)

50μ. Πρόσθιο 1ος στους 5 με χρόνο 35,31

Λιγνός Γεράσιμος (Κατηγορία Παίδων)

200μ. πρόσθιο 1ος στους 5 με χρόνο 2,53,22

Δεληκωστοπούλου Γεωργία (Κατηγορία Παγκορασίδων Α’)

100μ. Ύπτιο 2η στις 6 με χρόνο 1,20,80

100μ. Ελεύθερο 3η στις 6 με χρόνο 1,10,35

50μ. Ελεύθερο 3η στις 8 με χρόνο 31,53

ΑΘΛΗΜΑ : ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ: Ν.Α.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ   ΣΑΛΑΜΙΝΕΙΑ 2011”  25/09/2011

1Χ Παίδων Αρχαρίων          1η θέση                        Κουστουμπάρδης Χρήστος

1Χ Κορασίδων Αρχαρίων      1η θέση                      Μενεγάτου Ρουμπίνα

2Χ  Παίδων Ανάπτυξης         2η θέση                       Μητρόπουλος Νίκος

                                                                        Κουστουμπάρδης Κλέαρχος

2Χ Κορασίδων Ανάπτυξης  2η Θέση                      Μιχαλάτου Έλενα

                                                            Κουνάδη Μαρία

2Χ Κορασίδων                      2η θέση                      Παπαδάτου Αγγελική

                                                            Παπαντωνάτου Πόπη

1Χ Κορασίδων                      3η θέση                      Παπαντωνάτου Λουϊζα

1Χ Ανδρών                3η θέση                      Δρακονταειδής Σπύρος

ΧΡΥΣΑ: 10 , ΑΡΓΥΡΑ : 13, ΧΑΛΚΙΝΑ: 8. Σύνολο  31 μετάλλια.

Συνολικά  95 μετάλλια. Our 8th wedding anniversary is coming up this year and practice writing essays online free we have two beautiful boys, 4 and 2