Συνεχίζει τις επαφές της με υπηρεσιακούς παράγοντες η Σμαράγδα Σαρδελή
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240228_092415_1-scaled.jpg)
Αυτοδιοίκηση
29/02/2024 | 19:17
Επίσημη επίσκεψη πραγματοποίησε η Έπαρχος Ιθάκης κ. Σμαράγδα Σαρδελή στην Πάτρα και συγκεκριμένα στο Διοικητή της 6ης ΥΠΕ κ. Ιωάννη Καρβέλη.
Η συζήτηση πραγματοποιήθηκε σε πολύ καλό κλίμα και κυρίως επικεντρώθηκε σε θέματα που αφορούν την Υγεία στην Ιθάκη και ειδικότερα το Κέντρο Υγείας Ιθάκης.
Ήταν μια εποικοδομητική συνάντηση και κυρίως η συζήτηση που πραγματοποιήθηκε με πνεύμα αγαστής συνεργασίας, της Επάρχου με τον Διοικητή της 6ης Υ.Π.Ε η οποία θα διατηρηθεί και θα ενισχυθεί και στο μέλλον για την ευημερία των πολιτών και του νησιού της Ιθάκης.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΙΝ
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35