…Κιτρινόμαυρη συζήτηση
«Ποιος, ποιος, ποιος, ο Μαύρος ο θεός», στην Κεφαλονιά!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2018/05/mayros.jpg)
Αθλητισμός
26/05/2018 | 20:07
«Ποιος, ποιος, ποιος, ο Μαύρος ο θεός»! Γνωστό σύνθημα που δονούσε την εξέδρα στη Νέα Φιλαδέλφεια, όταν ο Θωμάς Μαύρος φόρτωνε με γκολ τα αντίπαλα δίχτυα!
Ο Άγγελος Κωνσταντάκης, γνωστός ΑΕΚτζής, φυσικά και το γνωρίζει και δεν θα μπορούσε να μην υποδεχτεί αναλόγως, τον Θωμά Μαύρο στην Κεφαλονιά!
Στη φωτό, ο Άγγελος μαζί με τον αδελφό του Κώστα, υποδέχτηκαν στην Κεφαλονιά τον πρώτο σκόρερ όλων των εποχών στην Ελλάδα, το Θωμά Μαύρο, ο οποίος φυσικά και διαβάζει την κιτρινόμαυρη «Ώρα για Σπορ», για τα τελευταία νέα της αγαπημένης του ΑΕΚάρας!
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35