Ο Δήμος Σάμης συγχαίρει Φαραντούρη -Μελέτη για την εκλογή τους στο Ευρωκοινοβούλιο
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2024/06/banner-apotelesmata-.png)
Αυτοδιοίκηση
11/06/2024 | 14:38
Ο Δήμος Σάμης με μεγάλη χαρά εκφράζει τα συγχαρητήρια του στην Ελεονώρα Μελέτη και στον Νικόλα Φαραντούρη για την εκλογή τους στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο. Η παρουσία τους και η συμμετοχή τους στον κορυφαίο θεσμό της Ευρωπαϊκής Ένωσης περιποιεί μέγιστη τιμή σε όλους εμάς τους συντοπίτες και συνδημότες τους.
Τους ευχόμαστε τη μέγιστη επιτυχία στα καθήκοντα τους.
Ο Δήμαρχος Σάμης,
Παναγής Δρακουλόγκωνας
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35