Λίγο πριν την παρέλαση: Ο Γρηγόρης Αρναότογλου πίνει τον καφέ του στην πλατεία Ληξουρίου [εικόνα]
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2024/03/417583470_930269285469802_2225520699560807709_n-1.jpg)
Life
17/03/2024 | 12:41
Δεν έχασε την ευκαιρία ο γνωστός παρουσιαστής Γρηγόρης Αρναότογλου να απολαύσει το πρωινό του στην πλατεία Ληξουρίου. Βλέπετε ο καιρός είναι ιδανικός στο νησί μας.
Μαζί του ο Παναγής Τζωρτζάτος και φυσικά η Νάνσυ Αντωνίου από την πρωινή εκπομπή του Sfera 102.2, καθώς και η “οικοδέσποινα”, αντιδήμαροχς Ληξουρίου, Ελένη Λουκέρη.
Όλοι έτοιμοι λοιπόν για τη μεγάλη παρέλαση στο Ληξουριωτικο Καρναβάλι!!!
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35