Σκληρή γλώσσα εναντίον του Φόρτε από τον Παναγή Βλάχο, νέες φωτιές στο τοπικό ΠΑΣΟΚ.
Κύριος υπεύθυνος είναι ο Φόρτες για το «κατάντημα» της διαδημοτικής
Πολιτική
16/03/2011 | 22:04
Ο απεσταλμένος του ΠΑΣΟΚ στο Δημοτικό Συμβούλιο Παναγής Βλάχος έριξε.. «λάδι στη φωτιά» καθώς όπως τόνισε δεν είναι θέμα κομματικό αλλά: «υπάρχουν πολιτικές ευθύνες για το ”κατάντημα” των συμβασιούχων και κύριος υπεύθυνος είναι ο Μάκης Φόρτες για να τον ψηφίζουν». Παράλληλα όπως τόνισε «σοβαρές διοικητικές ευθύνες έχουν Σιμάτος και Γαλιατσάτος».
Μάλιστα η συζήτηση πήρε φωτιά όταν ο Παναγής Βλάχος βροντοφώναξε ότι «ενώ οι συμβασιούχοι μάζευαν σκουπίδια ο Γαλιατσάτος αγόραζε καινούργια μερσεντές». At the end of mobile spy a full test, you’ll be able to share your scores with others, and view the characters you have problems with
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35