Το πλήρες πρόγραμμα
Γ’ Εθνική: Πρεμιέρα με Α.Ο. Τσιλιβί στο Ληξούρι για τον Παλληξουριακό
08/09/2020 | 12:04

Τον Α.Ο. Τσιλιβί θα αντιμετωπίσει  στο Ληξούρι την πρώτη αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής ο Παλληξουριακός, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης στα γραφεία της ΕΠΟ.

Η σέντρα έχει οριστεί για τις 11 Οκτωβρίου και το φινάλε στις 18 Απριλίου 2021.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 9ου ομίλου, έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Παναιγιάλειος    –             ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος            –             Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Πατρών –             ΠΑΟ Βάρδας

Αίας Γαστούνης –             Αχαϊκή

Παλληξουριακός              –             ΑΟ Τσιλιβί

Εθνικός Σκουλικάδου      –             Πάμισος

Ρεπό:                   Ναυπακτιακός Αστέρας

 

2η αγωνιστική

Ναυπακτιακός Αστέρας  –             Παναιγιάλειος

ΑΟ Διαβολιτσίου              –             Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέικων     –             Αίας Γαστούνης

ΠΑΟ Βάρδας       –             Παλληξουριακός

Αχαϊκή  –             Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Τσιλιβί           –             Πάμισος

Ρεπό:                   Θύελλα Πατρών

 

3η αγωνιστική

Παναιγιάλειος    –             Ζάκυνθος

Θύελλα Πατρών –             Ναυπακτιακός Αστέρας

Αίας Γαστούνης –             ΑΟ Διαβολιτσίου

Εθνικός Σκουλικάδου      –             Διαγόρας Βραχνέικων

Πάμισος              –             ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Τσιλιβί           –             Αχαϊκή

Ρεπό:                   Παλληξουριακός

 

4η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών –             Παναιγιάλειος

Ζάκυνθος            –             Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας  –             Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου              –             Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων     –             ΑΟ Τσιλιβί

ΠΑΟ Βάρδας       –             Αχαϊκή

Ρεπό:                   Πάμισος

 

5η αγωνιστική

Παναιγιάλειος    –             Αίας Γαστούνης

Παλληξουριακός              –             Θύελλα Πατρών

Εθνικός Σκουλικάδου      –             Ζάκυνθος

Πάμισος              –             Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Τσιλιβί           –             ΑΟ Διαβολιτσίου

ΠΑΟ Βάρδας       –             Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό:                   Αχαϊκή

 

6η αγωνιστική

Παλληξουριακός              –             Παναιγιάλειος

Αίας Γαστούνης –             Εθνικός Σκουλικάδου

Θύελλα Πατρών –             Πάμισος

Ζάκυνθος            –             ΑΟ Τσιλιβί

Ναυπακτιακός Αστέρας  –             Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου              –             ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό:                   Διαγόρας Βραχνέικων

 

7η αγωνιστική

Παναιγιάλειος    –             Εθνικός Σκουλικάδου

Πάμισος              –             Παλληξουριακός

ΑΟ Τσιλιβί           –             Αίας Γαστούνης

Αχαϊκή  –             Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας       –             Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέικων     –             Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό:                   ΑΟ Διαβολιτσίου

 

8η αγωνιστική

Πάμισος              –             Παναιγιάλειος

Εθνικός Σκουλικάδου      –             ΑΟ Τσιλιβί

Παλληξουριακός              –             Αχαϊκή

Αίας Γαστούνης –             ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών –             Διαγόρας Βραχνέικων

Ναυπακτιακός Αστέρας  –             ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό:                   Ζάκυνθος

 

9η αγωνιστική

Παναιγιάλειος    –             ΑΟ Τσιλιβί

Αχαϊκή  –             Πάμισος

ΠΑΟ Βάρδας       –             Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων     –             Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου              –             Θύελλα Πατρών

Ζάκυνθος            –             Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό:                   Αίας Γαστούνης

 

10η αγωνιστική

Αχαϊκή  –             Παναιγιάλειος

ΑΟ Τσιλιβί           –             ΠΑΟ Βάρδας

Πάμισος              –             Διαγόρας Βραχνέικων

Παλληξουριακός              –             ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης –             Ναυπακτιακός Αστέρας

Θύελλα Πατρών –             Ζάκυνθος

Ρεπό:                   Εθνικός Σκουλικάδου

 

11η αγωνιστική

Παναιγιάλειος    –             ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων     –             Αχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου              –             Πάμισος

Ναυπακτιακός Αστέρας  –             Εθνικός Σκουλικάδου

Ζάκυνθος            –             Παλληξουριακός

Αίας Γαστούνης –             Θύελλα Πατρών

Ρεπό:                   ΑΟ Τσιλιβί

 

12η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων     –             Παναιγιάλειος

Αχαϊκή  –             ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΟ Τσιλιβί           –             Ναυπακτιακός Αστέρας

Πάμισος              –             Ζάκυνθος

Εθνικός Σκουλικάδου      –             Θύελλα Πατρών

Παλληξουριακός              –             Αίας Γαστούνης

Ρεπό:                   ΠΑΟ Βάρδας

 

13η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου              –             Διαγόρας Βραχνέικων

Ναυπακτιακός Αστέρας  –             ΠΑΟ Βάρδας

Ζάκυνθος            –             Αχαϊκή

Θύελλα Πατρών –             ΑΟ Τσιλιβί

Αίας Γαστούνης –             Πάμισος

Εθνικός Σκουλικάδου      –             Παλληξουριακός

Ρεπό:                   Παναιγιάλειος