Γ’ Εθνική: Πρεμιέρα εντός με Χαλάνδρι ο ΝΕΟΛ-Το πλήρες πρόγραμμα
20/08/2019 | 16:28

Το Χαλάνδρι υποδέχεται ο ΝΕΟΛ στο Ληξούρι στην πρεμιέρα του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής στο Νότιο Όμιλο, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε.

Το τζάμπολ έχει προγραμματιστεί για τις 13 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής (αντίστροφα οι έδρες στον β΄ γύρο):

1η Αγωνιστική – 13/10/19

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΚΡΑΤΑ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ – ΑΧΑΓΙΑ 82

 

2η Αγωνιστική – 20/10/19

 

ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

 

3η Αγωνιστική – 27/10/19

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΚΡΑΤΑ

 

4η Αγωνιστική – 03/11/19

 

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΚΡΑΤΑ

 

5η Αγωνιστική – 10/11/19

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΑΓΙΑ 82

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΛΑΥΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

6η Αγωνιστική – 24/11/19

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΑ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

 

7η Αγωνιστική – 01/12/19

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

 

8η Αγωνιστική – 08/12/19

 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΚΡΑΤΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

9η Αγωνιστική – 15/12/19

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΚΡΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΧΑΓΙΑ 82

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική – 22/12/19

 

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΚΡΑΤΑ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

 

11η Αγωνιστική – 05/01/20

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82

 

12η Αγωνιστική – 12/01/20

 

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΑ

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

 

13η Αγωνιστική – 19/01/20

 

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ