Παράλληλα πραγματοποιήθηκαν αγώνες τεχνικής κολύμβησης
Επιτυχές σεμινάριο κριτών -χρονομετρών στο νησί μας
Υδάτινα Sports
18/04/2018 | 09:09

Το ΔΣ του ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ θέλει να ευχαριστήσει την ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, που υπό την αιγίδα της διοργανώθηκε στο νησί μας στις 4 Απριλίου 2018 «ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΚΡΙΤΩΝ-ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ», ιδιαίτερα δε τον τεχνικό σύμβουλο της ΚΟΕ στο άθλημα της Τεχνικής Κολύμβησης κ. Αλέξανδρο Ξιάρχο ομιλητή του σεμιναρίου και τον κ. Μοντεσάτο Ιωάννη διευθυντή μηχανογράφησης της ΚΟΕ, που με την πολύτιμη βοήθεια  τους υλοποιήθηκαν τόσο το Σεμινάριο όσο και οι Επτανήσιοι Αγώνες Τεχνικής Κολύμβηση με επιτυχίααλλά και την ΠΕ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ για την συνδιοργάνωση των αγώνων που δείχνει για άλλη μια φορά ότι στηρίζει τον ερασιτεχνικό αθλητισμό και προάγει τον αθλητισμό στο τόπο μας.Αναλυτικότερα τα αποτελέσματα:

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΚΡΙΤΩΝ-ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΩΝ Τ/Κ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΑΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 22 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 23 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 24 ΜΕΝΑΓΙΑ ΛΕΥΚΗ
4 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25 ΜΕΣΣΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
5 ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 27 ΜΠΕΡΙΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
7 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 28 ΜΠΕΡΙΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
8 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 29 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
9 ΗΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30 ΜΩΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 31 ΜΩΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
11 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΜΑΤΙΝΑ 32 ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
12 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 33 ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
13 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34 ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
14 ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 35 ΡΟΚΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
15 ΚΙΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36 ΣΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
16 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΙΡΗ 37 ΣΟΥΛΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
17 ΚΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 38 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
18 ΛΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 39 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
19 ΛΑΔΑ ΕΛΕΝΗ 40 ΤΣΙΚΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
20 ΛΙΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 41 ΤΣΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
21 ΛΟΥΚΕΡΗ-ΣΑΒΡΑΣΕΝΚΟ ΝΑΤΑΛΙΑ 42 ΤΣΙΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

100επιφάνεια 40.74 όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

200επιφανεια 1.29.32 όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

400 επιφάνεια 3.46.38 όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

1500επιφανεια 15.05.15 όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΚΑΤΕΡΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

50επιφανεια  25.91 όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

100επιφανεια 57.92όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

50απνοη 19.64 όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

400επιφάνεια 4.05.79

ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

50διπλα πέδιλα 31.00

ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

50επιφανεια  27.94

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

 

ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

50επιφάνεια 20.68 όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

100υποβρύχιο 49.24 όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

50επιφανεια 21.27  όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

400επιφανεια 3.46.49 όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

 

ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

50διπλα πέδιλα 27.51όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

400διπλα πέδιλα 4.39.75όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

50διπλα πέδιλα 27.51όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

400διπλα πέδιλα 4.51.52όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

ΜΥΡΙΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

50επιφανεια 23.77όριο ΟΠΕΝ & Πανελλήνιο Πρωτ/μα

400διπλα πέδιλα 4.50.65όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΑΝΝΑ ΛΥΔΙΑ

100επιφανεια 1.02.73όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

200διπλα πέδιλα 2.18.03όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

50επιφανεια  29.07 όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

100επιφανεια 1.07.58όριο Πανελληνίου Πρωτ/μα

400επιφανεια 5.05.44

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ

 

ΡΟΚΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

100επιφανεια 1.06.01συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

200διπλα πέδιλα 2.28.58συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

100επιφανεια 1.07.98συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

50διπλα πέδιλα 31.27συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

200επιφανεια 2.25.77 συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΡΟΚΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

50επιφανεια  32.59 συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

200διπλα πέδιλα 2.53.84συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

 

ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

50διπλα πέδιλα 39.39συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

100διπλα πέδιλα 1.34.65συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΣΤΡΟΛΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

50διπλα πέδιλα 40.58συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

100διπλα πέδιλα 1.29.76συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΤΣΙΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΕΤΗ

200επιφανεια 2.24.00συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

50διπλα πέδιλα 30.70συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΠΡΕΝΤΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

100επιφανεια 1.07.88συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

50διπλα πέδιλα 31.01συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ  ΣΟΦΙΑ

50διπλα πέδιλα 32.84συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

200διπλά πέδιλα 2.58.91συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

50διπλα πέδιλα 33.31συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

100διπλα πέδιλα 1.15.86συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΛΟΥΚΕΡΗ ΝΑΝΤΙΑ

50διπλα πέδιλα 33.93συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

100διπλα πέδιλα 1.15.83συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΑΝΝΑ

50διπλα πέδιλα 42.15συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

100διπλα πέδιλα 1.32.23συμμετοχή για  Πανελλήνιο Πρωτ/μα

 

Αξίζουν πραγματικά συγχαρητήριασε όλους, μέλη του συλλόγου, γονείς, φίλουςκαι αθλητέςπου παρά την δυσκολία των ημερών(Μεγάλη Βδομάδα κ αρχή της καλοκαιρινής σεζόν) βοήθησαν στην πραγματοποίηση αυτών των δύο σημαντικών εκδηλώσεων«ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΚΡΙΤΩΝ-ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ» & «ΕΠΤΑΝΗΣΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ», που θα δώσουν άλλη πνοή και  εξέλιξη  του αθλήματος στο νησί μας αλλά και στην πρόοδο των αθλητών μας.

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΣΙΚΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Anassa Clothing Γυναικεια Ρουχα
Real Estate Kefalonia