Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα χορού
Ένα Σάββατο γεμάτο χορό στη πλατεία Ληξουρίου
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2018/04/parastasiada_lhxouri-21.jpg)
Πολιτισμός
27/04/2018 | 13:15
Ένα Σάββατο γεμάτο χορό μας υπόσχεται για αύριο το απόγευμα 28 Απριλίου η Κοινωφελής Επιχείρηση του Δήμου Κεφαλονιάς «Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ.» στην Κεντρική Πλατεία Ληξουρίου.
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Χωροπούλα» και η Σχολή χορού της κας Ελισάβετ Λιβιεράτου με αφορμή την παγκόσμια ημέρα χορού θα μας παρουσιάσουν τα υπέροχα χορευτικά των τμημάτων τους.
Αύριο λοιπόν ώρα 7:15μ.μ. σας καλούμε να απολαύσετε ένα πρόγραμμα από παραδοσιακούς μέχρι σύγχρονους χορούς.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35