Δήμος Ληξουρίου: Συνεχίζονται τα έργα σε επαρχιακό -αγροτικό δίκτυο
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2022/04/278018738_739973050720236_1315144161077057188_n.jpg)
Αυτοδιοίκηση
05/04/2022 | 13:16
Πιστή στις υποσχέσεις της η Δημοτική αρχή και ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας κ.Δημήτριος Μαρκέτος, συνεχίζουν τα έργα σε επαρχιακό-αγροτικό δίκτυο, με όσα μέσα διαθέτει στο δυναμικό της ο Δήμος Ληξουρίου και με το εργατικό δυναμικό να δίνει τον καλύτερο του εαυτό.
Από το γραφείο τύπου του Δήμου Ληξουρίου
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35