Χωρίς βαθμό και γκολ παραμένει η Εικοσιμία στη Γ’ Εθνική
Αθλητισμός
21/10/2018 | 16:03

Χωρίς βαθμό, αλλά και γκολ παραμένει η Εικοσιμία στην Γ’ Εθνική, αφού για ακόμη έναν αγώνα δεν κατάφερε να φύγει με κάτι θετικό.

Η ομάδα μας στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του 8ου Ομίλου γνώρισε την ήττα με 3-0 από τον Παναρκαδικό, στην Τρίπολη.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να προηγηθούν στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με τον Λυμπερόπουλο.

Ο Γιάννης Τσιώλης, λίγο πριν τη συμπλήρωση του πρώτου 10λεπτου της επανάληψης έκανε το 2-0 σφραγίζοντας τη νίκη για τον Παναργειακό.

Το σκορ έκλεισε στο 67′ ο Μουλιάτος. Ο Σβίγγος μετά από ατομική ενέργεια σούταρε στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Μεσσήνιος επιθετικός, από κοντά έκανε το 3-0.

Παναρκαδικός: Ψυχογιός (Λίβας 84′), Καναβέτας (Σωτηρόπουλος 81′), Στρέμπας, Σβίγγος, Σπίντζος, Κασάπης, Μουλιάτος, Τσιώλης, Γεωργόπουλος (Δαύρος 70′), Λυμπερόπουλος, Γκαντιαγκά (Μπαλάσης 31′).

Εικοσιμία: Κουτσουμπάρδης, Στεφανάτος (Ντουκάι 42′), Πολλάτος, Φωκάς, Ζαρμπάντης (Μανέτης 83′), Καρσιάνος, Μπούσι, Πολλάτος Αλ. (Νταλάλα 70′), Χασάι (Κουμαριώτης 76′), Κόμητας, Πολυδωράτος.