Διοργανώνει η Χορωδία και η Μαντολινάτα Αργοστολίου, με τη συμμετοχή της Πολυφωνικής Χορωδίας Αιγιαλείας (του συλλόγου Κεφαλλήνων και Ιθακησίων Αιγιαλείας και Καλαβρύτων) και της Χορωδίας ΑΡΜΟΝΙΑ Καλαμάτας
Σήμερα η 32η Χορωδιακή Συνάντηση Κεφαλονιάς στον “Κέφαλο”
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/04/xorwdia-argostolioy.jpg)
Πολιτισμός
24/09/2016 | 09:34
Μπαίνοντας στην φθινοπωρινή περίοδο , η Χορωδία και Μαντολινάτα Αργοστολίου διοργανώνει το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 21:15 στο Δημοτικό Θέατρο Αργοστολίου , την 32η ΧΟΡΩΔΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ .
Την μέρα αυτή , μέρα εορτής της πολιούχου της πόλης του Αργοστολιού , θα τραγουδήσουμε πανηγυρικά με την Πολυφωνική Χορωδία Αιγιαλείας ( του συλλόγου Κεφαλλήνων και Ιθακησίων Αιγιαλείας και Καλαβρύτων ) και την Χορωδία ΑΡΜΟΝΙΑ , Καλαμάτας .
Την επόμενη μέρα , Κυριακή 25/9 όλοι θα συμμετέχουμε χορωδιακά στην Ι.Θ. Λειτουργία , στον Ι.Ν. Αγ. Σπυρίδωνος .
Το Δ.Σ.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35