Την ονομαστική της γιορτή έχει σήμερα η πολυ καλή φίλη και τοπική δημοσιογράφος Γιάννα Κουλουμπή.
Τις πιο γλυκές ευχές μας Γιάννα!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/01/naytilos7.jpg)
Life
07/01/2016 | 11:07
Την ονομαστική της γιορτή έχει σήμερα η πολυ καλή φίλη και τοπική δημοσιογράφος Γιάννα Κουλουμπή. Το τηλέφωνο έχει στη κυριολεξία σπάσει αφού η γλυκιά Γιάννα δέχεται από το πρωί ευχές τόσο από φίλους και συνεργάτες, όσο και από το πολιτικό κόσμο!
Η Γιάννα μας καλημερίζει κάθε πρωί από το ραδιοφωνικό σταθμό Ionian Galaxy 90.8! Είναι φιλόλογος και τα τελευταία χρόνια έχει ασχοληθεί με τη πολιτική και τη δημοσιογραφία. Από την ίδρυση του e-kefalonia.net, εδώ και περίπου πέντε χρόνια, παραμένει βασική συνεργάτης!
Εμείς να της ευχηθούμε χρόνια πολλά, με υγεία και σίγουρα τα καλύτερα έρχονται!
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35