Ο Περιφερειακός Συνδυασμός «Νέα Ιόνιος Πολιτεία» καλεί τους ετεροδημότες του Λεκανοπεδίου Αττικής στο θέατρο ΠΕΡΟΚΕ την Δευτέρα 5 Μαΐου 2014 και ώρα 8 μμ.
Τη Δευτέρα στο «Περοκέ» Σπύρου – Κουρής
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/04/spurou_kourhs1.jpg)
Πολιτική
02/05/2014 | 10:41
Ο Περιφερειακός Συνδυασμός Ιονίων Νήσων “Νέα Ιόνιος Πολιτεία ” με υποψήφιο Περιφερειάρχη τον Σπύρο Σπύρου καλεί τους ετεροδημότες του Λεκανοπεδίου Αττικής στο θέατρο ΠΕΡΟΚΕ την Δευτέρα 5 Μαΐου 2014 και ώρα 8 μμ όπου θα μιλήσουν ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Σπύρος Σπύρου και οι υποψήφιοι Αντιπεριφερειάρχες ΚΕΡΚΥΡΑΣ κ Μεταλλινός, Λευκάδος κ Θόδωρος Βερύκιος , Κεφαλληνίας και Ιθάκης Σωτήρης ΚΟΥΡΗΣ, Ζακύνθου κ Διονύσης Μυλωνάς .
Θα παρουσιαστεί ο απολογισμός της ΠΙΝ καθώς και ο μελλοντικός προγραμματισμός.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35