Οι δυο άνδρες επισκέφθηκαν τον δημοφιλή μίμο, στα καμαρίνια, αμέσως μετά το τέλος της παράστασης και φωτογραφήθηκαν μαζί του
Τα συγχαρητήρια Παρίση-Κωνσταντάκη στον Ζαχαράτο!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/08/zaxaratos-1.jpg)
Κινηματογράφος
12/08/2016 | 14:43
Τα συγχαρητήριά τους, για την εκπληκτική παράσταση που παρουσίασε χθες το βράδυ στο Αργοστόλι, έσπευσαν να δώσουν από κοντά στον Τάκη Ζαχαράτο, ο δήμαρχος Κεφαλονιάς Αλέξανδρος Παρίσης, και ο πρόεδρος της ΚΕΔΗΚΕ Άγγελος Κωνσταντάκης.
Οι δυο άνδρες επισκέφθηκαν τον δημοφιλή μίμο, στα καμαρίνια, αμέσως μετά το τέλος της παράστασης και φωτογραφήθηκαν μαζί του, αφού όπως μάθαμε η φιλία τους κρατάει από πολύ παλιά και είχαν πολλά να πουν και να θυμηθούν!..
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35