Το Σάββατο 23η Ιανουαρίου θα δοθεί συναυλία στην Φιλαρμονική Σχολή Κεφ/νίας από τους σπουδαστές της και θα προβληθεί DVD με εικόνες από το παλιό Αργοστόλι.
Συναυλία της Φιλαρμονικής Σχολής Κεφαλονιάς και Κοπη Πίτας
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/01/filarmonikh1.jpg)
Πολιτισμός
18/01/2016 | 21:40
Το Σάββατο 23η Ιανουαρίου 2016 & ώρα 7:30μ.μ. θα δοθεί συναυλία στην Φιλαρμονική Σχολή Κεφ/νίας από τους σπουδαστές της και θα προβληθεί DVD μικρού μήκους με εικόνες από το παλιό Αργοστόλι.
Στη συνέχεια θα ακολουθήσει η καθιερωμένη κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Η είσοδος είναι ελέυθερη.
Από τη Διοίκηση της Σχολής
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35