Επικεφαλής κλιμακίου υποψηφίων συμβούλων του συνδυασμού της "Ισχυρής Κεφαλονιάς"
Σε Σάμη και Καραβόμυλο ο Παρίσης
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/05/SAMI.jpg)
Πολιτική
08/05/2014 | 18:17
Την Σάμη και τον Καραβόμυλο επισκέφθηκε σήμερα το πρωί ο υποψήφιος Δήμαρχος Αλέξανδρος Παρίσης, επικεφαλής κλιμακίου υποψηφίων συμβούλων του συνδυασμού της «ΙΣΧΥΡΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ», τόσο από την ευρύτερη περιοχή της Σάμης, αλλά και από την υπόλοιπη Κεφαλονιά.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35