Θα υπάρχει μουσική, παραδοσιακό κέρασμα, έκθεση λουλουδιών- χειροποίητων δημιουργιών και παιδότοπος για τους μικρούς μας φίλους
Πρωτομαγιά στη Πύλαρο
Κοινωνία
30/04/2011 | 12:24
Σας περιμένουμε να περάσετε μαζί μας τη Πρωτομαγιά στην Αγία Ευφημία. Από το πρωί στην πλατεία θα υπάρχει μουσική, παραδοσιακό κέρασμα, έκθεση λουλουδιών- χειροποίητων δημιουργιών και παιδότοπος για τους μικρούς μας φίλους με πολλά παιχνίδια και εντυπωσιακό τραμπολίνο. Tις 3.00 μ.μ θα εμφανιστούν μοντέρνα και παραδοσιακά χορευτικά συγκροτήματα της Κεφαλονιάς.
ΟΡΓΑΝΩΣΗ: ΔΗ.Κ.Ε.Δ ΠΥΛΑΡΟΥ
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35