Η ανασκαφική Ομάδα Δρακοσπηλιάς Παλικής σε συνεργασία με τον δήμο Κεφαλονιάς, οργανώνουν εκδήλωση «Παρουσίαση των ευρημάτων της ανασκαφής στην Δρακοσπηλιά Παλικής».
Παρουσίαση των ευρημάτων της ανασκαφής στην Δρακοσπηλιά Παλικής
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2015/07/drakosphlia.jpg)
Κοινωνία
16/07/2015 | 13:26
Η ανασκαφική Ομάδα Δρακοσπηλιάς Παλικής σε συνεργασία με τον δήμο Κεφαλονιάς, οργανώνουν εκδήλωση «Παρουσίαση των ευρημάτων της ανασκαφής στην Δρακοσπηλιά Παλικής» που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 23/7/2015 στις 19.30 στο Βουνί Παλικής, στον χώρο εκδηλώσεων του οινοποιείου ΦΟΙΒΟΣ.
Στην εκδήλωση θα μιλήσουν οι:
Σταυρούλα Σαμαρτζίδου-Ορκοπούλου (Δρ. Αρχαιολόγος-επίτιμη έφορος Αρχαιοτήτων)
Ιωάννα Ευσταθίου (Αρχαιολόγος-Σπηλαιολόγος)
Βασίλης Γιαννόπουλος (Δρ. Γεωλόγος-Σπηλαιολόγος)
Δημήτρης Μεσσάρης (Αρχιτέκτων-Μηχανικός)
Θα επακολουθήσει μικρή δεξίωση
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35