Ο Εξωραϊστικός Επιμορφωτικός Σύλλογος Διλινάτων θα κόψει την Πίτα του.
Ο Μητροπολίτης σήμερα στα Διλινάτα
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/02/10897940_10204722177790922_8427529572809597416_n.jpg)
Κοινωνία
06/02/2016 | 10:22
Ο Εξωραϊστικός Επιμορφωτικός Σύλλογος Διλινάτων σας προσκαλεί το Σάββατο 6 Φεβρουαρίου 2016, στις 18:00, στον Αρχιερατικό Εσπερινό τον οποίο θα τελέσει τιμής ένεκεν ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ.κ Δημήτριος , στον Μητροπολιτικό Ιερό ναό του χωριού μας , Άγιος Ιωάννης.
Μετά το τέλος του Εσπερινού θα μεταφερθούμε στην αίθουσα εκδηλώσεων του “Μπάσειον”, όπου ο Αξιοσέβαστος Μητροπολίτης Κεφαλληνίας κ.κ Δημήτριος θα ευλογήσει & θα κόψει , στις 7 μ.μ, την πρωτοχρονιάτικη πίτα του Συλλόγου μας.
Θα χαρούμε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας !
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35