Ο Δήμαρχος Κεφαλλονιάς Αλέξανδρος Παρίσης και ο Πρόεδρος της ΚΕΔΗΚΕ Άγγελος Κωνσταντάκης τίμησαν σήμερα στο Μέγαρο τον Γρηγόρη Μπιθικώτση γιό του αείμνηστου και μεγάλου τραγουδιστή Γρηγόρη Μπιθικώτση.
Ο Δήμαρχος τίμησε τον Γρήγόρη Μπιθικώτση
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/02/an4-22.jpg)
Πολιτισμός
14/02/2016 | 10:09
Ο Δήμαρχος Κεφαλλονιάς Αλέξανδρος Παρίσης και ο Πρόεδρος της ΚΕΔΗΚΕ Άγγελος Κωνσταντάκης τίμησαν σήμερα στο Μέγαρο τον Γρηγόρη Μπιθικώτση γιό του αείμνηστου και μεγάλου τραγουδιστή Γρηγόρη Μπιθικώτση που βρέθηκε για μία συναυλία στον “ΚΕΦΑΛΟ”.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35