Το ανδρικό τμήμα του Αθλητικού Συλλόγου Κεφαλονιά συνεχίζει την προετοιμασία του εν όψει της συμμετοχής του στην Α1 ΕΣΚΑ-Η.
Ξεκινούν παίδες και Έφηβοι του ΑΣΚ
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/08/Ask2.jpg)
Μπάσκετ
22/08/2016 | 14:15
Το ανδρικό τμήμα του Αθλητικού Συλλόγου Κεφαλονιά συνεχίζει την προετοιμασία του εν όψει της συμμετοχής του στην Α1 ΕΣΚΑ-Η.
Παράλληλα ο ΑΣΚ, ανακοινώνει την έναρξη της προετοιμασίας των αγωνιστικών τμημάτων (Παίδων και Εφήβων), για την νέα αγωνιστική περίοδο 2016-17, την Τετάρτη 24/8:
Οι έφηβοι θα ξεκινήσουν προπόνηση (κλειστό γήπεδο Αργοστολίου) για τις νέες αγωνιστικές υποχρεώσεις τους, στις 10:00 το πρωί υπό τις οδηγίες του coach Εμμανουήλ Δούλια, ενώ οι παίδες θα συγκεντρωθούν στις 18.30 το απόγευμα, υπό την επίβλεψη του coach Πάνου Ματιάτου.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35