Tο Σάββατο 3 Μαΐου ο υποψήφιος Α/χης του συνδυασμού «Νέα Ιόνιος Πολιτεία» θα επισκεφθεί τα Κουλουράτα, Ζερβάτα και Γριζάτα.
Ξεκινά από το Πυργί ο Σωτήρης
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/01/pita-ethelontwn17.jpg)
Κοινωνία
02/05/2014 | 19:55
Σας γνωρίζουμε ότι το Σάββατο 3 Μαΐου και ώρα 18.30 ο υποψήφιος Α/χης του συνδυασμού «Νέα Ιόνιος Πολιτεία» των Περ. Ενοτήτων Κεφ/νίας και Ιθάκης, Σωτήρης Κουρής, συνοδευόμενος από υποψήφιους Περ/κούς Συμβούλους, θα επισκεφθεί τα Κουλουράτα, Ζερβάτα και Γριζάτα.
Ο υποψήφιος Α/χης
Σωτήρης Κουρής
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35