Με συντονισμένες ενέργειες της Δημοτικής Αρχής, τα Σπήλαια ήταν σήμερα σε πλήρη λειτουργία, ενώ η παροχή υπηρεσιών στους επισκέπτες ήταν απόλυτα ικανοποιητική
Μελισσάνη και Δρογκαράτη υποδέχτηκαν τους πρώτους επισκέπτες κρουαζιέρας για τη φετινή σεζόν
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/03/sphlaia-1.jpg)
Τουρισμός
21/03/2016 | 18:14
Τους πρώτους επισκέπτες κρουαζιέρας για την φετινή σεζόν υποδέχθηκαν σήμερα τα σπήλαια της Δρογκαράτης και της Μελισσάνης.
Με συντονισμένες ενέργειες της Δημοτικής Αρχής, η Μελισσάνη και η Δρογκαράτη ήταν σήμερα σε πλήρη λειτουργία ενώ η παροχή υπηρεσιών στους επισκέπτες ήταν απόλυτα ικανοποιητική καθώς ευχαριστήθηκαν την περιήγησή τους στα δύο μοναδικά αξιοθέατα του νησιού μας.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35