Πανικός… μόνο αυτή η λέξη μπορεί να χαρακτηρίσει το τι έγινε στο νυχτερινό μαγαζί «Vinillio» όπου διοργάνωσε χορό – disco ο σύλλογος των Κεφαλλήνων της Αργυρούπολης και νοτίων προαστίων τη Κυριακή το βράδυ.
Μας «τρέλαναν» οι Κεφαλλονίτες της Αργυρούπολης
Κοινωνία
30/01/2012 | 19:33
Πανικός… μόνο αυτή η λέξη μπορεί να χαρακτηρίσει το τι έγινε στο νυχτερινό μαγαζί «Vinillio» όπου διοργάνωσε χορό – disco ο σύλλογος των Κεφαλλήνων της Αργυρούπολης και νοτίων προαστίων τη Κυριακή το βράδυ. Ο χορός και η ζωντάνια από 120 και πλέον Κεφαλλονίτες παρέσυρε τους θαμώνες του νυχτερινού μαγαζιού σε ένα Κεφαλλονίτικο πάρτη. Άσσος στο χορό ο Γεράσιμος Πετράτος αλλά και ο Γιώργος Κρητικός. Σε μια στιγμή το μάτι μας πήρε και τον Παύλο Παπαδάτο που έδωσε το παρών στην όμορφη παρέα.
Θερμά συγχαρητήρια στο δραστήριο Πρόεδρο Γιώργο Κωνσταντάτο…
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35