Με μια άκρως λιτή δήλωση επέλεξε να σχολιάσει πριν από λίγο τα όσα γράφονται για την χρηματοδότηση των μεγάλων έργων στο νησί μας ο αναπληρωτής Δήμαρχος.
Λυκούδης: «Δεν ασχολούμαι με κομπλεξικούς, τους αφήνω να πορεύονται μόνοι τους»
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/02/lukoudhs.jpg)
Πολιτική
22/02/2016 | 17:17
Με μια άκρως λιτή δήλωση επέλεξε να σχολιάσει πριν από λίγο τα όσα γράφονται για την χρηματοδότηση των μεγάλων έργων στο νησί μας, ο αναπληρωτής Δήμαρχος και Αντιδήμαρχος τεχνικών έργων, Διονύσης Λυκούδης:
«Δεν ασχολούμαι με κομπλεξικούς, τους αφήνω να πορεύονται μόνοι τους» .
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35