Στο Δημαρχείο βρέθηκε ο μεγάλος παγκόσμιος πρωταθλητής του kick boxing, καλεσμένος του Ευάγγελου Κεκάτου, ο οποίος τον τίμησε με την πλακέτα του Δήμου Κεφαλονιάς.
Η Κεφαλονιά τίμησε τον Μιχάλη Ζαμπίδη!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/07/zampidis-polo2.jpg)
Αθλητισμός
12/07/2014 | 16:08
Της Γιάννας Κουλουμπή
Στο Δημαρχείο βρέθηκε το πρωί ο μεγάλος παγκόσμιος πρωταθλητής του kick boxing Μιχάλης Ζαμπίδης, καλεσμένος του Ευάγγελου Κεκάτου, ο οποίος τον τίμησε με την πλακέτα του Δήμου Κεφαλονιάς.
Ο Μιχάλης Ζαμπίδης βρέθηκε στο Δημαρχείο με την μάνατζέρ του κα Φουσέκη και συνομίλησαν με τον Αντιδήμαρχο Τουρισμού και Πολιτισμού, ενώ στο τέλος τραβήχτηκαν και οι απαραίτητες αναμνηστικές φωτογραφίες.
Αμέσως μετά ο μεγάλος αθλητής έδωσε συνέντευξη τύπου στο Polo cafe, απαντώντας χωρίς ενδοιασμό στις ερωτήσεις των δημοσιογράφων. Παράλληλα, φωτογραφήθηκε και μίλησε με απλό κόσμο που θέλησε να τον γνωρίσει από κοντά.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35