Για την καθοριστική συμβολή του στην τουριστική ανάπτυξη του νησιού μας και ιδιαίτερα στην ανάπτυξη της κρουαζιέρας
Η Κεφαλληνιακή Αδελφότητα της Νέας Υόρκης τίμησε τον Κεκάτο
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/03/VageFourKekMaliagstefa.jpg)
Ομογένεια
13/03/2016 | 16:36
Σε μια κατάμεστη αίθουσα στο κέντρο “ΛΑΤΕΡΝΑ”, ιδιοκτησίας του Ληξουριώτη Ανδρέα Μοσχόπουλου, η ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ Νέας Υόρκης τίμησε τον Αντιδήμαρχο Κεφαλονιάς κ. Βαγγέλη Κεκάτο για την καθοριστική συμβολή του στην τουριστική ανάπτυξη του νησιού μας και ιδιαίτερα στην ανάπτυξη της κρουαζιέρας.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35