Η φιλόλογος Γιάννα Κουλουμπή έκανε μια μικρή παρουσίαση του βιβλίου «Κεφαλονιά, το προσωπικό μου ταξίδι» του Παύλου Παπαδάτου.
Η Γιάννα παρουσίασε το βιβλίο του Παπαδάτου στα Διλινάτα
Κοινωνία
04/04/2011 | 07:00
Μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε τους παρευρισκόμενους του δείπνου του Παπαδάτου στα Διλινάτα, το Σάββατο το βράδυ. Η φιλόλογος Γιάννα Κουλουμπή, δημοσιογράφος της εφημερίδας «Κεφαλονιά» και συνεργάτιδα μας, έκανε μια μικρή παρουσίαση του βιβλίου «Κεφαλονιά, το προσωπικό μου ταξίδι» του Παύλου Παπαδάτου.
Η Γιάννα, μέσα στην μικρή περίληψη αποτύπωσε την αγωνία, του συγγραφέα και της οικογένειας του, για να επιστρέψει στην… Ιθάκη του, που δεν είναι άλλη από την αγαπημένη σε όλους μας Κεφαλονιά.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35