Τι έγραψε ο γραμματέας της Ν.Δ. Λευτέρης Αυγενάκης, κατά τη διάρκεια του ταξιδιού του προς το νησί μας
Η ανάρτηση Αυγενάκη στο facebook από τη γέφυρα του “Νήσος Κεφαλονιά”
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/10/aygenakhs-2.jpg)
Πολιτική
21/10/2016 | 18:08
Στη γέφυρα του πλοίου «Νήσος Κεφαλονιά» βρέθηκε ο γραμματέας της Ν.Δ. Λευτέρης Αυγενάκης, κατά τη διάρκεια του ταξιδιού του προς το νησί μας, μαζί με τον δήμαρχο Κεφαλονιάς Αλέξανδρο Παρίση.
Ο γραμματέας της Ν.Δ. μ’ αυτό τον τρόπο, μέσω facebook, ενημέρωσε για το επικείμενο ταξίδι του στην Κεφαλονιά γράφοντας «Εν πλω για την Κεφαλονιά… Αύριο γιορτάζει ο Άγιος Γεράσιμος, γιορτάζει το νησί!».
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35