Αυτές τις ημέρες πάντως, ο ίδιος ταλαιπωρείται από ένα μικρό πρόβλημα υγείας και βρίσκεται στην Αθήνα
Δημήτρη γρήγορα σιδερένιος!
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2014/10/fioravantes.jpg)
Κοινωνία
22/05/2015 | 16:33
Απασχολεί συχνά τα ΜΜΕ λόγω των αυθόρμητων δηλώσεων που κάνει κατά καιρούς, τα πολιτικά του σχόλια, αλλά και το πηγαίο χιούμορ του, για το οποίο είναι τόσο αγαπητός στον κόσμο. Ο λόγος για τον Δημήτρη Φιοραβαντε, που μπορεί να μην εκλέχτηκε δημοτικός σύμβουλος στις τελευταίες δημοτικές εκλογές, όμως πρωτοστατεί όπου υπάρχουν προβλήματα, ειδικά οταν πρόκειται για την αγαπημένη του Σάμη ή οταν κάποιος συνάνθρωπος μας βρεθεί σε μεγάλη ανάγκη.
Αυτές τις ημέρες πάντως, ο ίδιος ταλαιπωρείται από ένα μικρό πρόβλημα υγείας και βρίσκεται στην Αθήνα. Τα τηλέφωνα από απλό κόσμο και φίλους του έχουν “σπάσει” και η απουσία του από τα πολιτικά κυρίως πράγματα είναι αισθητή στο νησί.
Εμείς του ευχόμαστε γρήγορα σιδερένιος, γιατί είναι γεγονός πως ανθρώπους με το δικό του στυλ δύσκολα πια συναντάς…
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35