Όσοι θέλουν να συμμετάσχουν να δηλώσουν σήμερα επειγόντως την συμμετοχή τους στο Σύλλογο Δρομέων Κεφαλονιάς
Δηλώστε συμμετοχή στον ημιμαραθώνιο Αθηνών
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/02/hmimarathwnios.jpg)
Αθλητισμός
01/02/2016 | 18:23
Παρακαλούνται όσοι θέλουν να συμμετάσχουν στον ημιμαραθώνιο Aθηνών να δηλώσουν σήμερα επειγόντως την συμμετοχή τους στο sdkefalonias@gmail.com προκειμένου να ενταχθούν στο ομαδικό πακέτο εγγραφών. Έγκυρες θεωρούνται οι συμμετοχές που θα παραληφθούν έως το τέλος της ημέρας. Ζητείται η αναγραφή του Ονοματεπώνυμου, του μαιλ, του τηλεφώνου και εάν επιθυμούν τεχνικό μπλουζάκι
Eκ του
Συλλόγου Δρομέων Κεφαλονιάς
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35