Παρά τα αυξημένα τους καθήκοντα με την νέα τους ιδιότητα, καταφέρνουν να βρίσκονται πάντα μαζί σε πολιτικές, όσο και σε κοινωνικές εκδηλώσεις
«Αυτοκόλλητοι» οι δύο τομεάρχες Ζαφειρόπουλος-Καρβέλης
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/02/zafeiropoylos-karbelhs.jpg)
Πολιτική
21/02/2016 | 17:02
Δύο γνωστά στελέχη της Νέας Δημοκρατίας στην Αχαΐα, ο πρώην περιφερειακός διευθυντής του ΟΑΕΔ Γιάννης Καρβέλης, και ο πρώην Διοικητής του Νοσοκομείου Κεφαλονιάς Παναγιώτης Ζαφειρόπουλος, θεωρούνται το “αυτοκόλλητο δίδυμο” του κόμματος στον Νομό Αχαΐας.
Παρά τα αυξημένα τους καθήκοντα με την νέα τους ιδιότητα, του τομεάρχη κοινωνικής πολιτικής ο πρώτος, και του τομεάρχη οικονομικής πολιτικής ο δεύτερος, καταφέρνουν να βρίσκονται πάντα μαζί σε πολιτικές, όσο και σε κοινωνικές εκδηλώσεις
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35