Τι να συνέβη άραγε και οι δύο Δημοτικοί Σύμβουλοι το έριξαν στις αγκαλιές;
Αυτή η αγάπη πώς να κρυφτεί;
Πολιτική
05/05/2011 | 00:48
Χάρηκαν που είδε ο ένας τον άλλον ή κάτι άλλο; Λέτε ο Δημήτρης Φιοραβάντες να βρήκε τρόπο να βελτιωθούν τα οικονομικά του Δήμου και ο Μίμης Πυλαρινός από τη χαρά του να έτρεξε να τον αγκαλιάσει;
Όποιος και να είναι πάντως ο λόγος της αυθόρμητης αυτής αγκαλιάς, χαιρόμαστε να βλέπουμε ότι ανάμεσα στους Δημοτικούς Συμβούλους του Παρίση επικρατούν σχέσεις ομόνοιας και συνεργασίας και όχι πισώπλατα μαχαιρώματα…
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35