Μάχη με την ΕΑΠ, την πρωτοπόρο και αήττητη ομάδα του πρωταθλήματος της Α1 ΕΣΚΑ-Η, περιμένει την Κυριακή 31 Ιανουαρίου τους άνδρες του Αθλητικού Συλλόγου Κεφαλονιά.
ΑΣΚ: Μάχη με την ΕΑΠ στο Αργοστόλι για τους άνδρες – Αναβλήθηκε το Παιδικό
![](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/2016/01/DSC_0170-e1453125725404.jpg)
Μπάσκετ
29/01/2016 | 11:51
Μάχη με την ΕΑΠ, την πρωτοπόρο και αήττητη ομάδα του πρωταθλήματος της Α1 ΕΣΚΑ-Η, περιμένει την Κυριακή 31 Ιανουαρίου τους άνδρες του Αθλητικού Συλλόγου Κεφαλονιά.
Το παιχνίδι, θα ξεκινήσει στο κλειστό «Αντώνης Τρίτσης» στη 1.30 μ.μ, εφόσον φυσικά λυθεί η απεργία στα πλοία και ομάδα και διαιτητές, μπορέσουν να περάσουν.
Αντίθετα, λόγω της παράτασης της απεργίας του ΝΑΤ κατά 48 ώρες, αναβλήθηκε ο προγραμματισμένος για το Σάββατο 30 Ιανουαρίου, αγώνας του παιδικού τμήματος κόντρα στην Παναχαϊκή, στο πλαίσιο της γ΄φάσης του πρωταθλήματος της ΕΣΚΑ-Η.
![eKefalonia](https://ekefalonia.gr/wp-content/uploads/ads/ploutarxos.jpg)
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23:45
19:45
18:35